Omlazovací techniky


Omlazovací techniky

Touha po kráse a věčné mladosti je stará jako lidstvo samo. Krása asijských žen a žen orientu, jejich bezchybná porcelánová pleť je pověstná po celém světě a spousta žen z ostatních částí zeměkoule se jim snaží vyrovnat.

Kouzlo spočívá nejen ve vyvážené, čerstvé a kvalitní stravě, která obsahuje především velké množství zeleniny, ovoce, ryb, kvalitního masa, olejů, ořechů a semen, ale také v důsledné a pravidelné péči o pleť. Pravidelně podstupují harmonizační a omlazovací techniky z rukou vzdělaných a zkušených terapeutů.

Tyto rituály se zaměřují nejen na ošetření vnějšku, tedy odstranění nebo korekci vrásek, povadlou pleť, dvojitou bradu, kruhy a váčky pod očima, chloasmata, pigmentové skvrny….apod., ale hlavně na ,,vyladění vnitřku“, tedy léčby tzv. kořene, tedy příčiny, proč stárneme rychleji nebo proč se nám konkrétní problém po čase znovu vrací. Řeší vady pleti vždy v souvislosti se stavem vnitřních orgánů, to znamená, že zjišťuje skutečné příčiny , které se na venek projevují např. zvýšenou tvorbou vrásek, mastnou nebo naopak suchou pletí, pigmentovými skvrnami apod.

Tajemství spočívá jednak ve speciální masáži nefritovými destičkami, tzv. GUASHA masáž obličeje a dekoltu a ve stimulaci pokožky v místě vrásek a akupresurních bodů speciálními technikami. Terapeut při této proceduře vždy zvažuje celkový stav klienta/klientky a volí adekvátní postup tak, aby byl šetrný a zároveň účinný.

Ošetření dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu v podkoží, zvyšovat přítok krve a čchi do obličeje, zlepšovat tonus obličejových svalů a lymfatickou cirkulaci a proto vypadáme mladě a svěže.

Metody jsou šetrné, bezpečné, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro ženy i pro muže.

Ošetření omlazovacími technikami doporučuji provádět jako kůru 10-12 návstěv dvakrát do roka, ideálně sezení 1 krát týdně.

Další možností je chodit 1 -2 měsíčně během celého roku. Tento způsob doporučuji spíše jako preventivní, pokud chceme řešit konkrétní problém, je zapotřebí častější návštěva.

Je možno také kůru zakoupit jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu.

Máte zájem?

Domluvte si svou první návštěvu

Objednat